Twoją kampanią będzie zarządzać They.pl. digital marketing agency.

They.pl to agencja marketingu internetowego z ponad siedmioletnim doświadczeniem, specjalizująca się w planowaniu i realizacji długoterminowych strategii promocji w Internecie.

Dlaczego They.pl?

Oferuje kompleksowe i skuteczne usługi doradztwa, przygotowania i wdrażania internetowych kampanii reklamowych w Polsce i za granicą z zakresu performance marketing, content marketing czy social media.

Czym się zajmujemy?

E-COMMERCE MANAGEMENT
Dla e-Commerce budujemy i zarządzamy wielokanałowymi i złożonymi strategiami sprzedaży. Określamy precyzyjnie grupę docelową, dotarcie do niej oraz ścieżki zakupowe na podstawie wielu narzędzi. Dobieramy odpowiednie kanały dotarcia i optymalizujemy kampanie, by zwiększyć ruch i sprzedaż.
SEM
THEY.PL przygotowuje strategie szeroko pojętych działań SEM, integrujących działania w wyszukiwarce Google, SEO, SERM i inne różne formy reklamy, którymi dysponuje system Google AdWords (wszelkie formy targetowania, remarketing, reklama graficzna, reklama video, YouTube).
SEO
Pozycjonowanie w THEY.PL, to długoterminowy proces budowania wizerunku Klienta w wyszukiwarce Google i zarządzania marką na przestrzeni lat. Idące za tym mierzalne rezultaty w postaci zwiększonej odwiedzalności strony, większej liczby zarejestrowanych użytkowników, wreszcie większej sprzedaży - online i offline.
PERFORMANCE MARKETING
THEY.PL skutecznie dobiera narzędzia (display, social media marketing, e-mail marketing, mobile marketing czy programy partnerskie i lojalnościowe) tak, by uzyskać konkretne czynności wykonane przez użytkowników, takie jak np. wejście na stronę, rejestracja w serwisie czy wypełnienie formularza.
DIGITAL ADVERTISING
Projektujemy wszelkie możliwe kampanie reklamowe, począwszy od analizy rynku, przez strategię, kreatywną ideę, aż do wdrożenia i optymalizacji wielokanałowych kampanii sprzedażowych, wizerunkowych, rebrandingowych czy wprowadzających na rynek nowy produkt czy usługę.
GROWTH HACKING
W THEY.PL budujemy skutecznie wzrost ruchu na stronie, zarówno przy użyciu tradycyjnych form reklamowych, jak i niestandardowych (np. viral marketing). Celem growth hacking może być maksymalizacja sprzedaży usługi bądź produktu, budowanie zasięgu, wzrost konwersji zakupowych czy rejestracji konta.
SOCIAL MEDIA
Zapewniamy kompleksową obsługę firm w social mediach. Opracowujemy i wdrażamy strategie działań społecznościowych. Realizujemy kampanie w social mediach oraz różne formy komunikacji z użytkownikami za pomocą Facebooka i innych portali społecznościowych.
CONTENT MARKETING
Content Marketing jest jednym z podstawowych obszarów kompetencyjnych THEY.PL. Od kilku lat wykorzystujemy w praktyce najskuteczniejsze metody i narzędzia do promowania firm i produktów naszych Klientów poprzez tworzenie, publikowanie i promocję treści.

Jak działamy?

Określamy cele. Planujemy.
Realizujemy zadania.
Analizujemy i raportujemy.

Co nas wyróżnia?

Skuteczność. Wieloletnie
doświadczenie. Kompetencje.
Jakość. Rzetelność.

Team

Nasz zespół to eksperci
ukierunkowani na rozwój.
Pasjonaci Internetu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź nasze strony i dowiedz się więcej o naszych usługach!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij